Nowoczesna i designerska pufa Lofty o geometrycznym kształcie przypominający trochę piramidę. Idealna do odpoczynku, relaksu i spędzania wolnego czasu. Wysoka jakoś użytych materiałów i dbałość o detale sprawiają, że to niebanalny mebel dla klienta ceniącego sobie zarówno jakość jak i samą formę. Jak wszystkie produkty w tej kategorii posiada praktyczny, wewnętrzny wkład ułatwiający jej czyszczenie. Pufa dostępna jest w 4 modnych kolorach tkanin z wyraźną strukturą plecionych włókien. Doskonały element wyposażenia nowoczesnych, industrialnych czy w skandynawskim stylu zaprojektowanych wnętrz. Pufa ma drugi pokrowiec wewnętrzny.
UWAGA! Brak koloru ciemnoszarego!
Tkaniny kategorii Black to wysokiej jakości, poliestrowe, grube tkaniny obiciowe o charakterystycznej „plecionkowej” fakturze. Odporne na ścieranie i odbarwienia. Tkaniny są zgodne z EU dyrektywą dotyczącą szkodliwych substancji REACH. Łatwe w utrzymaniu czystości.

| Rozmiar: | długość - 138 cm, szerokość - 98 cm, wysokość - 90 cm |
| Materiał: | 100% poliester 430g/ m2 |
| Waga: | 4,10 kg |
| Wypełnienie: | Granulat styropianowy EPS |
| Dodatkowy wewnętrzny wkład: | Tak |
| Wysyłka: | 2 dni robocze |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Nośność | 120 kg |
| Dla dzieci | tak |
| Kształt pufy | poduszka |
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz UWAGA ! koloru ciemnoszarego BRAK !
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz