Pufka DOT - to miękki podnóżek wykonany z gładkiego i puszystego weluru - idealne uzupełnienie dla puffoeli. Tutaj w rozmiarze "XL" (średnica 58 cm, wysokość: 28 cm). Charakteryzuje go urzekająca miękkość i aksamitny połysk. DOT to idealne uzupełnienie wnętrz glamour lub kontrastowe zestawienie w surowych, industrialnych czy loftowych przestrzeniach.
Gładkie i puszyste welury to nie tylko miękkie i urzekające tkaniny ale również wysoka wytrzymałość i niebywała łatwość czyszczenia w technologi Easy Life.
Jak dbać o pokrowiec:
![]()
Pufka DOT XL ALLUREvelvet dostępna jest w 7 kolorach:

| Rozmiar: | XL: średnica - 58 cm, wysokość - 28 cm |
| Materiał: | 100% PES, gramatura: 380 g/m2 ± 10g/m2 |
| Waga: | 1,20 kg |
| Wypełnienie: | Granulat styropianowy EPS |
| Dodatkowy wewnętrzny wkład: | Nie |
| Wysyłka: | do 5 dni roboczych |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Nośność | 120 kg |
| Dla dzieci | tak |
| Kształt pufy | walec |
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz UWAGA ! koloru ciemnoszarego BRAK !
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz
✔ Dostępna od zaraz